خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز magic hose

شیلنگ جادویی مجیک هوز اصل

خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز را میتوانید در فروشگاه شیلنگ جادویی تجربه نمایید با استفاده از شیلنگ جادویی مجیک هوز  شما قادر خواهید بود به راحتی به اموری هم چون نظافت منزل ، آبیاری گیاهان ، شست و شوی خودرو و .. بپردازید.شیلنگ جادویی مجیک هوز قادر است به 7 حالت مختلف آبپاشی نماید .با خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز از دست شیلنگ های سنگین راحت خواهید شد زیرا  شیلنگ مجیک هوز بسیار سبک است و وزنی معادل يك پوند (۴۵۰ گرم) را دارا است و به راحتی قابل حمل میباشد .شیلنگ جادویی مجیک هوز را میتوانید برای مصارف مختلف به کار ببرید و در واقع یک شیلنگ همه کاره است که پس از جریان آب تا 3 برابر افزایش طول پیدا میکند و به 15 متر میرسد.

خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز

آیا از جا گرفتن شیلنگ های معمولی در محیط خانه خسته شده اید ؟ دیگر نگران نباشید با خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز دیگر دچار کم بود جا و شکل نا مناسب شیلنگ در آپارتمان و منزل خود نخواهید شد . دیگر نیازی به جمع کردن شلینک های طولانی خود را ندارید و با خرید یک شیلنگ مجیک هوز یک شیلنگ طولانی ولی کم جا را تهیه خواهید کرد. این شیلنگ دارای بدنه ای بسیار مقاوم بوده و هنگام اسپری کردن آب به خوبی عمل می کند و در برابر نور خورشید و رطوبت هیچ آسیبی نخواهد دید.

شیلنگ جادویی مجیک هوز

با خريد شيلنگ جادویی مجیک هوز تكنولوژي جديد در امور شستشو را به چشم خود ببينيد فقط كافيست تا شير آب را باز كنيد تا اين شيلنگ تا سه برابر اندازه اوليه خود قد كشيده و بزرگ شود و با بستن شير آب به اندازه اوليه خود باز گردد و به اندازه يك بسته دستمال كاغذي شود! يكي ديگر از مزيت هاي مجیک هوز دستگاه آب پاش آن مي باشد كه داراي هفت نوع عملكرد پاشيدن آب مي باشد كه مي توانيد آن را با توجه به نياز خود تنظيم نماييد و از استفاده آن لذت ببريد.

شیلنگ جادویی مجیک هوز

 شيلنگ جادويي مجيك هوز با قابليت ويژه و منحصر به فرد در افزايش طول و قطر

شیلنگ جادویی مجیک هوز اصل

جنس شيلنگ جادويي مجیک هوز از چيست؟

اين شيلنگ جادويي كه از يك لايه قابل انعطاف ضخيم دروني و يك لايه تاشو بيروني ساخته شده از جنس مش بافته شده ي قوي است و شبيه به هيچ شيلنگ ديگري نيست.
آيا شيلنگ جادويي پس از استفاده نياز به جمع آوري دستي ميباشد؟
خير.شيلنگ جادويي با بازكردن شيرآب افزايش طول داده و با قطع آن جمع خواهد شد.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b4%db%8c%d9%84%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%88%db%8c%db%8c