خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز

خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز در فروشگاه شیلنگ جادویی آغاز شد.شیلنگ جادویی ایکس هوز دارای قابلیت های بسیاری است از جمله میتوان به 7 حالت مختلف آبپاشی اشاره کرد و هم چنین پس از اینکه آب در شیلنگ ایکس هوز جریان پیدا کرد طول آن از 5 متر به 15 متر افزایش پیدا میکند.شما با استفاده از شیلنگ جادویی ایکس هوز میتوانید به اموری هم چون نظافت و شستن خودرو ، شست و شوی حیاط منزل  و حتی آبیاری گیاهان بپردازید.

  شيلنگ جادویی ایکس هوز كه از يك لايه قابل انعطاف ضخيم دروني و يك لايه تاشو بيروني ساخته شده از جنس مش بافته شده ي قوي است و شبيه به هيچ شيلنگ ديگري نيست و با ساختار خارق العاده ، استفاده از آن باعث رضايت شما شده و شما ميتوانيد به راحتي از آن در داخل خانه و حياط و كارواش ماشين و شتشوي شيشه ها و ديوار و باغباني و …. استفاده كنيد. شيلنگ جادویي ايكس هوز همان وسيله اي است كه مدت هاست براي شستشوي آپارتمان و منزل خود به آن احتياج داريد.

خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز

  اگر استفاده از شلنگ های معمولی در شستشوی اتومبیل ، حیاط و منزل شما را خسته کرده است میتوانید از شیلنگ های ایکس هوز استفاده نمایید . این شیلنگها با داشتن بافتی مخصوص و مواد داخلی انعطاف پذیر ، با داشتن کارایی بیشتر نسبت به شیلنگ های معمولی ، بسیار سبک و کم حجم بوده و به راحتی میتوانید از آنها در هر محیطی استفاده نمایید .

%d8%b4%db%8c%d9%84%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%88%d8%a6%db%8c-%d8%a7%db%8c%da%a9%d8%b3-%d9%87%d9%88%d8%b2

 

خرید اینترنتی شیلنگ جادویی ایکس هوز

  شيلنگ جادویي ايكس هوز محصولي خارق العاده است كه به صورت اتوماتيك افزايش طول پيدا مي كند و از ۵ متر به ۱۵ متر تبديل مي گردد . تكنولوژي مورد استفاده در اين شيلنگ اين امكان را دارد با جريان پيدا كردن آب در شيلنگ و ايجاد فشار در فضاي داخلي شيلنگ بدنه شيلنگ به صورت معجزه آسايي به ۳ برابر طول خود اضافه مي كند و وقتي كه فشار آب در شيلنگ قطع شود به صورت كاملا اتوماتيك عرض آن كم شده و به همان ۵ متر مي رسد.

شیلنگ جادویی ایکس هوز

شيلنگ جادویي ايكس هوز با وزني حدود يك پوند (۴۵۰ گرم) شما را از شر مشكلات شيلنگهاي سنگين و بلند راحت مي سازد.

شیلنگ جادویی ایکس هوز اصل